مال من سلامت مدرسه پزشکی دانشکده

مال من: سلامت مدرسه پزشکی دانشکده آبادان پایداری سلامت آرامش در جامعه هفته سلامت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال با شفر بهتر شده است است/ کسی نگفته باید ببازیم ، برانکو

به گزارش ایسنا، داربی هشتاد و ششم پایتخت در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر، فردا (پنج شنبه) ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. برانکو ایوانکوویچ در ن

استقلال با شفر بهتر شده است است/ کسی نگفته باید ببازیم ، برانکو

برانکو: استقلال با شفر بهتر شده است است/ کسی نگفته باید ببازیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی پرسپولیس راجع به داربی ۸۶ پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: همه بی صبرانه منتظر داربی هستند.

به گزارش ایسنا، داربی هشتاد و ششم پایتخت در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر، فردا (پنج شنبه) ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: می بینم که همه بی صبرانه منتظر داربی هستند. تعداد کثیر دوستان خبرنگار عالی ترین علت جهت این است که همه بی صبرانه منتظر داربی باشیم و از دیدن بازی شاد شویم. این هفتمین داربی من هست. تکرار می کنم داربی بزرگ ترین بازی آسیا است.

او ادامه داد: شاید مانند رئال و بارسلونا نمایش خوبی ارائه نکنیم ولی توجه و خواسته ها برابر هست. خوشحالم و افتخار می کنم که جزئی از این نمایش بزرگ هستم. از همه قشنگ تر و زیباتر این است که هواداران بیشترین حضور را دارند.

استقلال با شفر بهتر شده است است/ کسی نگفته باید ببازیم ، برانکو

برانکو افزود: همه این بازی ها در یک فضای خوب و ورزشی برگزار شده است هست. همه از این نمایش بزرگ لذت بردند. این بازی از یک لحاظ اهمیت خاصی دارد که اینفانتینو فرد اول فوتبال دنیا جهت دیدن آن حضور دارد. همچنین این یک داربی سنتی هست. به هر حال این بازی بین دو تیم برتر کشور عزیزمان ایران برگزار می شود. از ذوب آهن هم تمجید می کنم. هواداران یک بازی قشنگ در یک فضای بسیار خوب را تماشا می کنند. همه ما می خواهیم فردا در عالی ترین موقعیت باشیم.

او راجع به تیم خودش گفت: همه بازیکنان در سلامت هستند. همه جهت رسیدن به ترکیب مهم تلاش می کنند.

به گزارش ایسنا، داربی هشتاد و ششم پایتخت در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر، فردا (پنج شنبه) ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. برانکو ایوانکوویچ در ن

سرمربی کروات پرسپولیس راجع به نظم و انضباط حاکم در تیمش در این سال ها گفت: فوتبال یک بازی گروهی است و نظم بسیار مهم هست. در کنار کیفیت های فردی بازیکنانم، انسجام تیمی یکی از دلایل موفقیت تیم هست. به همین خاطر در اوضاع کسب نتیجه های خوب و مستمر قرار گرفتیم. همین طور شاهد هستیم که با آمدن شفر، سطح کیفی استقلال هم بسیار بسیار اوج رفت.

برانکو راجع به اهمیت حضور بانوان در ورزشگاه جهت کم کردن حواشی بازی تاکید کرد: خوشحالم که اینفانتینو جهت دیدن بازی حضور دارد که ببیند در کشور عزیزمان ایران چطور فوتبال بازی می شود. به طور مستقیم سطح و کیفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران را حس می کند. قبل از هر چیز باید اوضاع امنیتی در فوتبال کشور عزیزمان ایران را ببیند. علی رغم حضور این چنینی مردم در استادیوم ها، در طی این سال ها شاهد کوچک ترین اتفاق ای نبودم. زن ها هم فوتبال را دنبال می کنند. این وظیفه من نیست که بگویم بانوان باید بیایند یا نه.

او راجع به اختلاف ۱۹ امتیازی پرسپولیس و استقلال پیش از داربی گفت: طبیعی است که هر دو تیم دنبال بردن بازی هستند. تمام تلاشمان را جهت بردن انجام می دهیم. استقلال هم این کار را می کند. این اختلاف امتیاز روحیه خوبی به ما داده و به این اختلاف افتخار می کنیم ولی این اختلاف امتیاز فردا مهم نیست. استقلال نشان داده بازی های خوبی انجام می دهد. قبلا هم در بازی با سپاهان و سایر بازی ها گفتم اوضاع موجود در نتیجه داربی تاثیرگذار نیست. یادتان باشد سه سال پیش و در هفته آخر با استقلال بازی کردیم. استقلال در جدول خیلی بهتر بود ولی ما با گل علیپور بردیم. در داربی قانون مشخصی وجود ندارد و بازیکنان تصمیم گیرنده هستند. انگیزه و هیجان بین ایرانی ها زیاد هست. تیمی که قلبی داغ و مغزی خنک داشته باشد، پیروز خواهد بود.

استقلال با شفر بهتر شده است است/ کسی نگفته باید ببازیم ، برانکو

برانکو راجع به پیروزی احتمالی و برگزاری مراسم خوش حالی قهرمانی در لیگ برتر برابر رییس فیفا گفت: هیچ احساسی بهتر از این نیست که در داربی قهرمان شویم. وصف این احساس غیر ممکن هست. می دانیم این برد چه اهمیتی جهت هواداران دارد. این امکان وجود دارد که فردا پیروز شویم و قهرمانی را مراسم خوش حالی بگیریم. مهمترین عنوان این است که خوش حالی و شعف را به هواداران هدیه دهیم و عالی ترین نتیجه را بگیریم.

سرمربی پرسپولیس راجع به کیفیت بسیار بالای دو تیم در تصاحب توپ که در حد آسیا هست، گفت: شفر از هنگامی که آمد، ساختار استقلال را عوض کردن داد. ما هم مدام در حال عوض کردن هستیم. شاید درصد مالکیت توپ از نظر درصد مهم نباشد ولی هنگامی که مالکیت توپ را دارید، جریان بازی را در اختیار دارید. فردا می بینیم چه تیمی بهتر بازی را کنترل می کند.

به گزارش ایسنا، داربی هشتاد و ششم پایتخت در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر، فردا (پنج شنبه) ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. برانکو ایوانکوویچ در ن

او در پاسخ به این پرسش که کدام تیم شبیه بارسا و کدام تیم شبیه رئال مادرید هست، گفت: ما استقلال و پرسپولیس هستیم. ۷۰، ۸۰ میلیون نفر بازی را دنبال می کنند. نمی دانم آیا در دنیا دیداری وجود دارد که در آن انگیزه ها تا این حد اوج باشد؟

سرمربی پرسپولیس راجع به ثبت بیشترین برد در داربی و قطعی شدن قهرمانی تیمش در لیگ برتر و ایجاد استرس در بازیکنان قبل از بازی اظهار کرد: من دلیلی نمی بینم که بازیکنانم استرس داشته باشند. چیزی که من از بازیکنان انتظار دارم این است که هیجان بازی را داشته باشند ولی تمام چیزهایی را که در این دو، سه سال یاد گرفتند، به عالی ترین نحو در بازی ارائه دهند. ما مجبور نیستیم بازی را ببریم و قهرمان شویم. بعد دلیلی وجود ندارد که بازیکنانم استرس داشته باشند. فردا روز بزرگی است و می توانند به تمام موفقیت های خود افتخار کنند.

استقلال با شفر بهتر شده است است/ کسی نگفته باید ببازیم ، برانکو

او راجع به پیاده کردن سیستم ۲-۴-۴ خطی بعد از شکست چهار گله برابر الهلال در نیمه نهایی آسیا و تاکتیک تهاجمی استقلال در بازی های اخیر گفت: از ابتدای فصل، ما دو سیستم را تمرین کردیم. ۲-۴-۴ خطی و ۲-۴-۴ لوزی را تمرین کردیم. در هر دو خیلی موفق نشان دادیم. البته هر کدام از این ها بستگی به بازیکنانی دارد که در خدمت داریم. الان احمد نوراللهی از خدمت سربازی برگشته هست. کمال مصدومیت ندارد. فرشاد به خاطر جراحی کنار ما نبود. هر دو سیستم خیلی موفق نشان داده هست. راجع به این بخش هیچ کسی را دست کم نمی گیریم.

برانکو راجع به نوشته های بازیکنان این تیم در اینترنت راجع به قطعی شدن قهرمانی گفت: ما ۱۶ امتیاز زیاد از ذوب آهن و ۱۹ امتیاز زیاد از تیم سوم داریم. عملا ما قهرمان هستیم. ما باید تمام بازی های خودمان را ببازیم و ذوب آهن تمام بازی ها را ببرد. بازیکنان حق دارند، نظراتشان را بنویسند.

او راجع به شایعه باخت هماهنگ شده است تیمش در داربی گفت: نمی دانم چه کسی این حرف را زده هست. از هنگامی که در کشور عزیزمان ایران هستم هرگز کسی به من حرفی نزده است و همه انتظار برد در این بازی را دارند. کشور عزیزمان ایران باید به فوتبالش افتخار کند که چنین دیداری وجود دارد. این زیباترین مساله است.

سرمربی کروات پرسپولیس راجع به این که در ترکیب تیمش سورپرایزی وجود دارد اظهار کرد: فردا این عنوان را می فهمید. برابر استقلال خوزستان آماده ترین بازیکنان بازی کردند. بعد از بازی با السد، سید جلال محروم بود. شجاع خلیل زاده تمرین نکرده بود. وحید امیری و منشا هم در تمرینات نبودند. خدا را شکر یک نیمکت خیلی خوب داریم. همه بازیکنانی که شروع کننده و تعویضی هستند، خوب عمل می کنند. نوراللهی هر بازی بهتر و بهتر می شود. مصلح عالی بود. باید مدنظر داشته باشیم که نوراللهی یک سال بازی نکرده هست. این ها بازیکنانی هستند که انتظارات از آنها اوج هست. صادق محرمی مریض بود. فردا مشخص می شود چه کسی بازی می کند.

برانکو راجع به جدایی کی روش از تیم ملی و این که گفته شده است برنده داربی سرمربی تیم ملی می شود گفت: همه برنامه های کی روش را خبر دارید. من از برنامه های آقای کی روش خبر ندارم. صادقانه بگویم خیلی علاقه ندارم چون قراردادم را با پرسپولیس تمدید کردم. این مهمترین مساله هست. این که با ازبکستان قرارداد بسته یا نه، مهم نیست. شاید اطلاعات دیگری هم وجود داشته باشد. ظاهرا شما اطلاعات خوبی دارید.

او راجع به احتمال غیبت محسن مسلمان در ترکیب تیمش و بازی ندادن به این بازیکن برابر استقلال، گفت: شما می دانید چه کسی به سیامک نعمتی پاس داد که گل زد. فرشاد احمدزاده پاس گل داد. او یک پاسور هست. در تیم ملی چه کسی بازی ساز است؟ دژاگه هم الان مصدوم هست. فردا مشخص می شود چه کسی بازی ساز است.

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | ایرانی | فوتبال | استقلال | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog