مال من سلامت مدرسه پزشکی دانشکده

مال من: سلامت مدرسه پزشکی دانشکده آبادان پایداری سلامت آرامش در جامعه هفته سلامت

گت بلاگز استان ها محفل بزرگ قرآنی با حضور قاریان برجسته در ایلام برگزار می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام از برگزاری محفل بزرگ قرآنی همزمان با ایام ماه مبارک رمضان در این استان خبر داد.

محفل بزرگ قرآنی با حضور قاریان برجسته در ایلام برگزار می شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام، حجت الاسلام حسن شهیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام روز یکشنبه در نشست خبری اظهار داشت: این محفل قرآنی با حضور قاری برجسته مصری احمد احمد السید در تاریخ ۲۹ خردادماه برگزار خواهد شد.
وی شور و شوق مردم استان به خاص جوانان و نوجوانان را جهت فراگیری علوم قرآنی بسیبار خوب ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد با اجرای این محافل روز به روز شاهد ارتقای فرهنگ قرآنی در استان باشیم.

عبارات مهم : ایلام

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام وی از آمادگی زیارتگاه ها و بقاع متبرکه استان جهت برگزاری برنامه های ماه مبارک رمضان خبر داد و یادآور شد: ۳۰ روحانی اعزامی از حوزه علمیه قم در ایم ماه مبارک به مناطق و شهرستان های متفاوت استان حضور پیدا می کنند.
شهیدی اجرای طرح خیمه های معرفت را از بااهمیت ترین برنامه های این ایام ذکر کرد و گفت: این طرح در پنج بقعه متبرکه شاخص استان اجرا و برنامه هایی همچون پاسخگویی به پرسشها شرعی، مشاوره خانواده، غرفه کودک، اجرای برنامه های خاص شب های قدر در این خیمه ها آینده نگری شده است است.
وی همایش توجیهی با حضور ۱۲۰ نفر از اعضای هیات امنای بقاع متبرکه استان برگزاری نمایشگاه کتاب، برگزاری نمایشگاه تصویر و پوستر رمضان، اقامه نماز جماعت در بقاع متبرکه، سخنرانی، برگزاری برنامه ها و مراسمات خاص شب های قدر در سطح ۱۰ بقعه متبرکه استان و برگزاری جلسات تفسیر و ترتیل خوانی، غبارروبی و عطرافشانی بقاع متبرکه، اهدای کتاب قرآن کریم و نهج البلاغه به بقاع متبرکه را از دیگر فعالیت های ماه مبارک رمضان در استان ایلام عنوان کرد.
انتهای پیام/ب

واژه های کلیدی: ایلام | برجسته | برنامه | برگزاری | اجرای طرح | محفل بزرگ قرآنی | قاریان برجسته مصری | ایام ماه مبارک رمضان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog