مال من سلامت مدرسه پزشکی دانشکده

مال من: سلامت مدرسه پزشکی دانشکده آبادان پایداری سلامت آرامش در جامعه هفته سلامت

گت بلاگز سیاسی 16 صندوق در محل سرکنسولگری تدارک دیده شده است است ، آمادگی کامل جهت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری داریم

علیرضا بهرامی ضمن بیان آمادگی کامل جهت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کنسول گری‌های دبی و امارتهای شمالی از تدارک 16 صندوق در محل سرکنسولگری خبر داد.

16 صندوق در محل سرکنسولگری تدارک دیده شده است است ، آمادگی کامل جهت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری داریم

علیرضا بهرامی، سرکنسول کشور عزیزمان ایران در دبی و امارتهای شمالی در گفتگو با خبرنگارسیاست خارجی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت به تشریح روند برگزاری دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در امارات پرداخت.

سرکنسول کشورمان در دبی و امارت های شمالی با اعلام آمادگی جهت برگزاری انتخابات افزود: به فضل الهی این سرکنسولگری آمادگی کاملی جهت برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کمال نظم و انضباط و آرامش را دارد و مهیای میزبانی از ایرانیان ست.
وی با اشاره به حضور بیش از 350 هزار ایرانی مقیم این کشور و تردد تعداد زیادی از اتباع کشورمان که بعنوان گردشگر، لنجداران و تاجران در امارات حضور دارند، بیان داشت: امیدواریم همکاری هموطنان ارجمند در انتخابات همچون داخل کشور عزیزمان ایران با شکوه و عظمت خاصی همراه باشد.

عبارات مهم : امارات
سرکنسول کشور عزیزمان ایران در دبی افزود :این نمایندگی از ماه ها قبل با برگزاری جلسات منظم و متعدد زمینه برگزاری مناسب این انتخابات را فراهم نموده و جلسات هماهنگی با مقامات محل از قبیل مسئولین وزارت امور خارجه امارات در دبی، پلیس و نیروهای مسئول برقراری امنیت برگزار شده است است تا انشاءالله روز انتخابات ،هم میهن نان عزیزمان با سهولت و راحتی در این امر مهم همکاری کنند.

بهرامی در خصوص شعب اخذ رای و تعداد صندوق ها بیان داشت: دوازدهمین دوره انتخابات در امارات در دو حوزه اخذ رای در دبی و ابوظبی برگزار خواهد شد، در دبی با توجه به کثرت شرکت کنندگان و تکریم هموطنان 16 صندوق در محل سرکنسولگری تدارک دیده شده است هست. همچنین به منظور سهولت در تردد ایرانیان و گردشگرانی که با نشانی نمایندگی آشنا نیستند در بیش از 6 نقطه امارات، دبی و شارجه سرویس ایاب و ذهاب در نظر گرفته شده است و این سرویسها از 7 صبح تا 17 عصر در خدمت هموطنان ارجمندمان خواهند بود.
وی با اعلام وقت رای گیری تصریح کرد: رای گیری در دبی همزمان با سراسر کشور راس ساعت 8 صبح به وقت محلی با حضور اعضای هیاتهای اجرایی و ناظرین شورای نگهبان و همچنین معتمدین ایرانی شروع و تا ساعت 18 عصر ادامه خواهد یافت و در صورت تمدید از سوی ستاد انتخابات کشور تا هر زمانی که ابلاغ گردد، ادامه می یابد.
سرکنسول کشورمان همچنین از هموطنان ایرانی درخواست کرد جهت تسریع در اخذ رای آنان از آوردن وسایل و لوازم غیر ضرور از قبیل کیف، چمدان و … جداً خودداری نمایند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: امارات | برگزاری | انتخابات | ستاد انتخابات کشور | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات 96 | دبی | کنسول گری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog