مال من سلامت مدرسه پزشکی دانشکده

مال من: سلامت مدرسه پزشکی دانشکده آبادان پایداری سلامت آرامش در جامعه هفته سلامت

گت بلاگز سیستان و بلوچستان راه اندازی شهرک های تخصصی و واحدهای تولیدی پایین دستی صنایع فولاد در چابهار

مدیرعامل شرکت منطقه آزاد چابهار با اشاره به کم کردن بوروکراسی وثبت سریع شرکت ها در سطح منطقه از راه اندازی شهرک های تخصصی و واحدهای تولیدی پایین دستی صنایع

راه اندازی شهرک های تخصصی و واحدهای تولیدی پایین دستی صنایع فولاد در چابهار

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از زاهدان،عبدالرحیم کردی با اشاره به حضور بیش از ۱۰۰هیئت خارجی در دو سال گذشته در منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: شرکت منطقه آزاد چابهار جهت تسهیل زمینه های ورود سرمایه گذاران، تنها در دو روز کاری اقدام به ثبت شرکت در سطح منطقه می کند.

کردی افزود: پارسال ۲۰ شرکت خارجی ومشترک داخلی وخارجی در منطقه آزاد چابهار به ثبت رسیده هست.

عبارات مهم : اندازی

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با اشاره به راه اندازی شهرک های تخصصی خرما، برنج، شیلات، لوازم پزشکی وآرایشی در منطقه آزاد تصریح کرد: واحدهای شهرک لوازم پزشکی در منطقه مستقر شده است اند وباتوجه به میل به سرمایه گذاران خارجی، این شهرک به زودی به بهره برداری می رسد.
به گفته کردی مراحل نهایی ایجاد شهرک های خرما، لوازم آرایشی وبهداشتی وبرنج انجام شده است است واین شهرک ها نیز به زودی به بهره برداری می رسد.
کردی با اشاره به ورود کارشناسان شرکت شیلاتی سی اچ آی آر به منطقه تاکید کرد: شهرک شیلاتی در حال حاضر با حضور کارشناسان این شرکت راه اندازی شده است است وبه تازگی نیز شرکت ژاپنی کیومیورا که در زمینه فرآوری، تهیه وفروش تن ماهی، خاویار وغذاهای دریایی فعال است جهت حضور در این شهرک ابراز علاقه مندی کرده هست.
رئیس هیئت مدیره شرکت منطقه آزاد چابهار با اشاره به حضور فعال مناطق آزاد در عرصه اقتصاد مقاومتی گفت: ایجاد زیرساخت های استقرار واحد های دانش بنیان وانتقال فناوری و اشتغال زایی وافزایش صادرات کالا به سرزمین مهم ،اهداف تعریف شده است جهت مناطق آزاد در اقتصاد مقاومتی هست.
وی با اشاره به فعالیت مرکز رشد منطقه آزاد چابهار خاطرنشان کرد: تفاهم نامه ای نیزبرای ایجاد پارک علم وفناوری منطقه با وزارت علوم به امضا رسیده است که در سه ماه آینده به بهره برداری می رسد. کردی رشد ارزش صادرات کالا به سرزمین مهم در سال گذشته را ۶ درصد نسبت به سال ۹۴ برشمرد و گفت: بیش از ۴۳۰ میلیون دلار کالا از منطقه آزاد چابهار در سال ۹۵ به سرزمین مهم وارد شده است است.
این مقام مسئول تمرکز بعدی شرکت منطقه آزاد چابهار را زیاد کردن واحدهای پایین دستی پتروشیمی وفولاد وهمچنین پیگیری طرح های نیمه کاره بیان کرد و گفت : از ۱۷۲طرح سرمایه گذاری تاکنون ۱۰۵پروژه وارد مرحله تولید شده است است و بقیه به شیوه مشارکتی به زودی انجام می شود.
وی با اشاره به نشانه گذاری تولید هر سال ۱۰ میلیون تن فولاد در منطقه آزاد چابهار افزود:شرکت آریا پروفیل به عنوان نخستین واحد پایین دستی فولاد با سرمایه گذاری ۲۲میلیارد تومانی مدتی قبل به بهره برداری رسید و سه واحد فولادی دیگر نیز در چندماه آینده به تولید می رسد.
انتهای خبر /ع

واژه های کلیدی: اندازی | منطقه آزاد | سرمایه گذار | لوازم آرایش | سرمایه گذاری | لوازم آرایشی | راه اندازی | شهرک های تخصصی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog