مال من سلامت مدرسه پزشکی دانشکده

مال من: سلامت مدرسه پزشکی دانشکده آبادان پایداری سلامت آرامش در جامعه هفته سلامت

گت بلاگز ورزشی به موفقیت های گذشته تیم ها توجهی نمی کنیم / معروف

کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در نشست خبری لیگ جهانی گفت: به موفقیت های گذشته تیم ها توجهی نمی کنیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد و به طور قطع موفق می شوی

به موفقیت های گذشته تیم ها توجهی نمی کنیم / معروف

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، و به نقل از فدراسیون والیبال، هفته نخست لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال از فردا شروع می شود و تیم ملی والیبال کشورمان از ساعت ۲۲:۳۰ جمعه به وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران در شهر پیزارو ایتالیا به مصاف تیم ملی این کشور خواهد رفت.
نشست خبری سرمربیان و کاپیتان های تیم ها از ساعت ۱۳ امروز پنجشنبه به وقت محلی برگزار شد و سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص مسابقه های هفته اول در شهر پیزارو اظهار داشت: بسیار خرسند و خوشحالیم که در سطح یک و حرفه ای مسابقه های لیگ جهانی بازی می کنیم و دوباره در برابر تیم های برتر دنیا همچون برزیل، لهستان و ایتالیا قرار گرفتیم.
در هربازی نکاتی است که می توانیم از آنها درس بگیریم ولی به طور قطع به دستاوردها و موفقیت های گذشته اين تیم های رده اول دنیا توجهي نمي كنيم و تمام تلاش مان را جهت کسب موفقیت خواهیم کرد.

عبارات مهم : ایران

کاپیتان معروف افزود: در چهار سال گذشته تلاش های زیادی را انجام دادیم و مسابقه های مهمی را پشت سر گذاشتیم و نشانه ما این است که عالی ترین عملکرد خود را در این تورنمنت نشان دهیم.
وی در آخر خاطرنشان کرد: مردم کشور عزیزمان ایران نتیجه های مسابقه های ما را به دقت پی گیری می کنند و ما توانایی خود را در این سطح از مسابقه های نشان خواهیم داد و تمام تلاش و پشتکار خود را به کار می گیریم و به طور قطع موفق خواهیم شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | موفقیت | والیبال | ایتالیا | سعید معروف | تیم ملی والیبال | کاپیتان تیم ملی والیبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog